Service links (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Image
bn: ছবি

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Show
bn: দেখাও

en: Pages or PHP code
bn: পৃষ্ঠা কিংবা পি এইচ পি (PHP) কোড
