Service links (7.x-2.4) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Page specific visibility settings
dz: ཤོག་ལེབ་དམིགས་གསལ་མཐོང་གསལ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
