Service links (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (52 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Font
fi: Fontti

en: Small
fi: Pieni

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Inline
fi: Avoin

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Medium
fi: Keskiverto

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Counter
fi: Laskuri

en: Button
fi: Nappi

en: Show
fi: Näytä

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Style
fi: Tyyli

en: Standard
fi: Standardi

en: Page specific visibility settings
fi: Sivukohtaiset näkyvyysasetukset

en: Services
fi: Palvelut

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Recommend
fi: Suosittele

en: Light
fi: Vaalea

en: Displays
fi: Näytöt

en: Like
fi: Tykkää

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fi: Sivut joilla tämä PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (vain asiantuntijoille)

en: Pages or PHP code
fi: Sivuja tai PHP koodia

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fi: Jos valittuna on PHP, syötä %php välissä oleva PHP koodi. Huomaa että virheellisen PHP koodin ajaminen saattaa rikkoa Drupal sivustosi.

en: Color Scheme
fi: Väriskeema

en: Dark
fi: Tumma

en: Box Count
fi: Laatikoiden määrä

en: Button Count
fi: Nappien määrä

en: Show Faces
fi: Näytä naamat

en: Callback function
fi: Paluufunktio
