Service links (7.x-2.4) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Font
hu: Betűtípus

en: Small
hu: Kicsi

en: Icon and text
hu: Szöveg és ikon

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Locale
hu: Honosítás

en: New window
hu: Új ablakban

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Medium
hu: Közepes

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Counter
hu: Számláló

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Service links
hu: Szolgáltató hivatkozások

en: Control which and where service links should be active.
hu: A szolgáltató hivatkozások engedélyezése és elhelyezése

en: Bookmark/Search this post
hu: Könyvjelző/Keresés az oldalra

en: Empty
hu: Üres

en: Style
hu: Stílus

en: Standard
hu: Általános

en: Same window
hu: Ugyanabban az ablakban

en: Display links to social sharing websites like Digg, del.icio.us, reddit, Technorati etc.
hu: Olyan közösségi oldalak megosztó hivatkozásainak biztosítása, mint például a Digg, del.icio.us, reddit, Technorati stb.

en: Page specific visibility settings
hu: Oldalaktól függő megjelenítés

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Light
hu: Világos

en: PDF version
hu: PDF változat

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Like
hu: Tetszik

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Hungarian Services
hu: Magyar szolgáltatások

en: Provide the Hungarian Service: iWiW
hu: A magyar szolgáltatás: iWiW

en: Dark
hu: Sötét

en: Show Faces
hu: Arcok mutatása

en: Callback function
hu: Visszahívandó függvény
