Service links (7.x-2.4) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Small
ka: პატარა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Never
ka: არასდროს

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Style
ka: სტილი

en: Page specific visibility settings
ka: გვერდის სპეციფიკური ხილვადობის პარამეტრები
