Service links (7.x-2.4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Small
kk: Кіші

en: Text
kk: Текст

en: Never
kk: Ешқашан

en: Locale
kk: Тіл

en: Medium
kk: Орташа

en: Page specific visibility settings
kk: Бет көрімділігін құру
