Service links (7.x-2.4) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Medium
mg: Antonony
