Service links (7.x-2.4) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
