Service links (7.x-2.4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: Show
se: Čájet
