Service links (7.x-2.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
