Services (7.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Wrong username or password.
ar: خطأ في اسم المستخدم أو كلمة السر.

en: List
ar: القائمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: فَعِّل

en: Disable
ar: عَطِّل

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Edit
ar: حرر

en: None
ar: لا يوجد

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Export
ar: صَدِّر

en: Save
ar: احفظ

en: Update
ar: حَدِّث

en: Path
ar: المسار

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: Create
ar: أنشئ

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Revert
ar: استرجع

en: Create new account
ar: أنشئ حسابا جديدا

en: Index
ar: الفهرس

en: Debug
ar: تنقيح

en: Alias
ar: البديل
