Services (7.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Wrong username or password.
bg: Грешно потребителско име или парола.

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Откажи

en: Enable
bg: Включи

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Промени

en: None
bg: Няма

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Path
bg: Път

en: read more
bg: чети по-нататък

en: Create
bg: Създаване

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Revert
bg: Връщане

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Alias
bg: Псевдоним
