Services (7.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: user
cy: defnyddiwr

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Wrong username or password.
cy: Enw defnyddiwr a chyfrinair anghywir.

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Path
cy: Llwybr

en: read more
cy: darllen mwy

en: Create
cy: Creu

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd

en: Storage
cy: Storfa

en: Alias
cy: Arallenw
