Services (7.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: user
fi: käyttäjä

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Wrong username or password.
fi: Väärä käyttäjänimi tai salasana.

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei yhtään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitä

en: Path
fi: Polku

en: read more
fi: lue lisää

en: Create
fi: Luo

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Storage
fi: Tallennus

en: Index
fi: Indeksi

en: Debug
fi: Muokkaa

en: Save and proceed
fi: Tallenna ja jatka

en: In code
fi: Koodissa
