Services (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Wrong username or password.
gl: Nome de usuario/a ou contrasinal erróneo.

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ninguno

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Path
gl: Ruta

en: read more
gl: ler máis

en: Create
gl: Crear

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Revert
gl: Volver

en: Create new account
gl: Crear nova conta
