Services (7.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Wrong username or password.
he: שם משתמש או סיסמה שגויים.

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: הפוך ללא זמין

en: Enabled
he: זמין

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Export
he: ייצוא

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכן

en: Path
he: מיקום

en: read more
he: הצג את ההמשך

en: Create
he: נוצר

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Revert
he: שחזר

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Storage
he: אחסון

en: Index
he: אינדקס

en: Debug
he: אתר באגים

en: Alias
he: מיקום

en: Retrieve
he: אחזר
