Services (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: user
hr: korisnik

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: Wrong username or password.
hr: Krivo korisničko ime ili lozinka.

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Odustani

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Path
hr: Putanja

en: read more
hr: čitaj dalje

en: Create
hr: Stvori

en: Session closed for %name.
hr: Cesija zatvorena za %name.

en: Revert
hr: Vrati

en: Create new account
hr: Kreiraj novi račun

en: Storage
hr: Skladištenje

en: Alias
hr: Alijas

en: In code
hr: U kodu
