Services (7.x-3.0-beta1) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: user
ja: ユーザー

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Wrong username or password.
ja: ユーザー名かパスワードが不正です。

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Path
ja: パス

en: read more
ja: 続きを読む

en: Create
ja: 作成

en: Your changes have been saved.
ja: 変更を保存しました。

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Revert
ja: 戻す

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Authentication
ja: 認証

en: Storage
ja: 格納

en: Index
ja: インデックス

en: Debug
ja: デバッグ

en: Services
ja: サービス

en: Alias
ja: エイリアス

en: Save and proceed
ja: 保存して進む

en: Consumer key
ja: コンシューマーキー

en: In code
ja: コード内
