Services (7.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: user
lv: lietotājs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Wrong username or password.
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole.

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Rediģēt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunot

en: Path
lv: Ceļš

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Create
lv: Izveidot

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Index
lv: Saraksts

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Alias
lv: Aizstājvārds
