Services (7.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Wrong username or password.
mn: Хэрэглэгчийн нэр буюу нууц үг буруу байна.

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Path
mn: Зам

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: Revert
mn: Буцаах
