Services (7.x-3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: user
mr: सदस्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Wrong username or password.
mr: चुकीचे सदस्यनाम किंवा संकेताक्षर

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Resources
mr: स्त्रोत

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
