Services (7.x-3.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Export
ne: निर्यात गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: read more
ne: थप पढ्नुस

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुस
