Services (7.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Wrong username or password.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zachowaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: read more
pl: czytaj dalej

en: Create
pl: Utwórz

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Revert
pl: Przywróć

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Storage
pl: Pochodzenie

en: Index
pl: Indeks

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Services
pl: Serwisy

en: In code
pl: W kodzie

en: In database
pl: W bazie danych.
