Services (7.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Wrong username or password.
sk: Chybné používateľské meno alebo heslo.

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Path
sk: Cesta

en: read more
sk: čítať ďalej

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Authentication
sk: Overenie

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Debug
sk: Ladenie

en: Services
sk: Služby
