Services (7.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تېما

en: user
ug: ئەزا

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Create new account
ug: يېڭى ھېسابات قۇرۇش
