Services (7.x-3.0-beta1) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: user
uk: користувач

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Wrong username or password.
uk: Неправильне ім'я користувача чи пароль.

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Resources
uk: Ресурси

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Export
uk: Експорт

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновлення

en: Path
uk: Шлях

en: read more
uk: детальніше

en: Create
uk: Створення

en: Your changes have been saved.
uk: Ваші зміни збережені.

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для %name завершено.

en: Revert
uk: Відновити

en: Create new account
uk: Зареєструватися

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Storage
uk: Зберігання

en: Index
uk: Покажчик

en: Debug
uk: Відладка

en: Server
uk: Сервер

en: Services
uk: Служби

en: Alias
uk: Синонім

en: Save and proceed
uk: Зберегти й далі

en: Retrieve
uk: Отримати
