Services (7.x-3.0-beta2) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Wrong username or password.
af: Verkeerde gebruikersnaam of wagwoord.

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: read more
af: lees meer

en: Create
af: Skep

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.

en: Revert
af: Rol terug

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Index
af: Indeks
