Services (7.x-3.0-beta2) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Wrong username or password.
ast: Nome d'usuariu o clave non válidos

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín

en: read more
ast: lleer más

en: Create
ast: Crear

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name

en: Revert
ast: Desfacer

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
