Services (7.x-3.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: List
be: Сьпіс

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Export
be: Экспарт

en: Path
be: Шлях

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Alias
be: Мянушка
