Services (7.x-3.0-beta2) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: read more
bs: pročitaj sve

en: Revert
bs: Vratiti

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Storage
bs: Pohrana

en: Alias
bs: Pseudonim
