Services (7.x-3.0-beta2) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Wrong username or password.
ca: El nom d'usuari o la contrasenya és erroni.

en: List
ca: Llista

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: read more
ca: llegeix més

en: Create
ca: Crea

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Index
ca: Índex

en: Debug
ca: Depuració

en: Services
ca: Serveis

en: Alias
ca: Àlies

en: In code
ca: Al codi

en: In database
ca: A la base de dades
