Services (7.x-3.0-beta2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Wrong username or password.
et: Vale kasutajanimi või salasõna

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Katkesta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Path
et: Tee

en: read more
et: loe edasi

en: Create
et: Loo

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Revert
et: Tühista

en: Create new account
et: Registreeru

en: Authentication
et: Autentimine

en: Storage
et: Ladu

en: Index
et: Indeks

en: Debug
et: Siluma

en: Already logged in as !user.
et: Oled juba sisselogitud kasutajana !user.
