Services (7.x-3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Wrong username or password.
eu: Erabiltzaile izena edo pasahitza okerra

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Path
eu: Bide-izena

en: read more
eu: Irakurri gehiago

en: Create
eu: Sortu

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Alias
eu: Ezizena
