Services (7.x-3.0-beta2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Wrong username or password.
jv: Jeneng panganggo utawa sandhine salah.

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripna

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Ubah

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Export
jv: Ngekspor

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: Create
jv: Gawé

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Revert
jv: Balékna

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Index
jv: Indek
