Services (7.x-3.0-beta2) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: Title
no: Tittel

en: user
no: bruker

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Wrong username or password.
no: Feil brukernavn eller passord.

en: List
no: Liste

en: Cancel
no: Avbryt

en: Enable
no: Aktiver

en: Disable
no: Deaktiver

en: Enabled
no: Aktivert

en: Edit
no: Rediger

en: None
no: Ingen

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Export
no: Eksport

en: Save
no: Lagre

en: Update
no: Oppdater

en: Path
no: Sti

en: read more
no: les mer

en: Create
no: Opprett

en: Your changes have been saved.
no: Endringene ble lagret.

en: Session closed for %name.
no: Tilkobling lukket for %name.

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Create new account
no: Opprett ny konto

en: Storage
no: Lagring

en: Index
no: Indeks

en: Debug
no: Feilsøk
