Services (7.x-3.0-beta2) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Wrong username or password.
ru: Неверное имя пользователя или пароль.

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отменить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Выключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Resources
ru: Ссылки

en: Edit
ru: Изменить

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Export
ru: Экспорт

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Path
ru: Путь

en: read more
ru: читать далее

en: Create
ru: Создать

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения сохранены.

en: Session closed for %name.
ru: Сессия пользователя «%name» закрыта.

en: Revert
ru: Вернуть

en: Create new account
ru: Создать новую учетную запись

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Storage
ru: Хранилище

en: Index
ru: Индекс

en: Debug
ru: Исправление неполадок

en: Server
ru: Основной

en: Services
ru: Сервисы

en: Alias
ru: Синоним

en: Save and proceed
ru: Сохранить и далее

en: In code
ru: Встроенное

en: In database
ru: В базе данных
