Services (7.x-3.0-beta2) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Wrong username or password.
sl: Uporabniško ime ali geslo ni pravilno.

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Path
sl: Pot

en: read more
sl: preberi več

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Revert
sl: Povrni

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Index
sl: Indeks

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Alias
sl: Vzdevek
