Services (7.x-3.0-beta2) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Wrong username or password.
sq: Emër apo fjalëkalim i gabuar përdoruesi.

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anullo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: read more
sq: lexo akoma

en: Create
sq: Krijo

en: Session closed for %name.
sq: U mbyll seanca për %name.

en: Revert
sq: Rikthe

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri
