Services (7.x-3.0-beta2) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: user
vi: người dùng

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Wrong username or password.
vi: Tên đăng nhập hoặc mật khẩu bị sai.

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Export
vi: Xuất ra

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Path
vi: Đường dẫn

en: read more
vi: xem thêm

en: Create
vi: Tạo

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Revert
vi: Trở lại

en: Alias
vi: Tên giả

en: Save and proceed
vi: Lưu và tiếp tục
