Services (7.x-3.0-rc1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Path
am: ዱካ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
