Services (7.x-3.0-rc1) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: read more
bn: আরও পড়ুন

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: Debug
bn: ডিবাগ
