Services (7.x-3.0-rc1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: user
cs: uživatel

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Wrong username or password.
cs: Chybné uživatelské jméno nebo heslo.

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Path
cs: Cesta

en: read more
cs: číst dál

en: Create
cs: Vytvořit

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Revert
cs: Vrátit

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Authentication
cs: Ověření

en: Storage
cs: Ukládání

en: Index
cs: Rejstřík

en: Debug
cs: Ladění

en: Services
cs: Služby

en: In code
cs: V kódu
