Services (7.x-3.0-rc1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Wrong username or password.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་ ཡང་ན་ ཆོག་ཡིག་འདི་ཕྱི་འགྱུར་ཨིན་མས།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: Session closed for %name.
dz: %nameགི་དོན་ལུ་  ལཱ་ཡུན་དེ་ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
