Services (7.x-3.0-rc1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Wrong username or password.
el: Λάθος όνομα χρήστη ή συνθηματικό.

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Alias
el: Ψευδώνυμο
