Services (7.x-3.0-rc1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: user
eo: uzanto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Wrong username or password.
eo: Malĝusta uzantnomo aŭ pasvorto.

en: List
eo: Listigi

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: read more
eo: legu pli

en: Create
eo: Kreu

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: Revert
eo: Malfari

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Alias
eo: Kromnomo
