Services (7.x-3.0-rc1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Wrong username or password.
fa: نام کاربری یا گذرواژه اشتباه است.

en: List
fa: لیست

en: Cancel
fa: انصراف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: خالی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Export
fa: صادر کردن

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Path
fa: مسیر

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Create
fa: ایجاد کردن

en: Session closed for %name.
fa: نشست %name بسته شد.

en: Revert
fa: برگشت

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Index
fa: فهرست

en: Alias
fa: نام مستعار
