Services (7.x-3.0-rc1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Wrong username or password.
kk: Қолданушы аты немесе кілт сөз дұрыс емес.

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: read more
kk: Толық оқу

en: Create
kk: Қосу

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Alias
kk: Лақап ат
