Services (7.x-3.0-rc1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Wrong username or password.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ឬ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Create
km: បង្កើត

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Revert
km: ត្រឡប់

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ
