Services (7.x-3.0-rc1) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Wrong username or password.
kn: ತಪ್ಪು ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು ಅಥವ ಗುಪ್ತಪದ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Session closed for %name.
kn: %name ಹೆಸರಿಗೆ ಸೆಶನ್ ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
