Services (7.x-3.0-rc1) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Wrong username or password.
ku: وشه‌ی تێپه‌ڕبوون یان ناوی بەکارهێنەر هه‌ڵەیە.

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: read more
ku: درێژە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Index
ku: نوانە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Alias
ku: نازناو
